Zahrává si s několika muži naráz?

Ve vztazích nikdy příliš štěstí neměla. Herečka je náročná a většinou vybírá tak dlouho, až přebere. Nyní se ale měla znovu zamilovat, a to ne jen tak do někoho.

Zamilovala se DENISA NESVAČILOVÁ (29) do nesprávného muže? Smůla na chlapy ji provází celý život, avšak nyní to vypadá, že si kvůli nové lásce proti sobě poštve nejenom své kolegy.

Na začátku března letošního roku se kráska prořekla a přiznala nového přítele. Od té doby září jako sluníčko. Jenže kdo je ve skutečnosti onen muž, kterého před veřejností tak urputně tají? Denisa Nesvačilová (29) si zahrává s ohněm.

A údajně kvůli novému vztahu ohrožuje i natáčení seriálu Slunečná, v níž hraje jednu z hlavních rolí. Sama herečka ale odmítá cokoli ze svého soukromí prozradit. Osobní život je pro ni posvátná věc, leč v hereckých kuloárech existují lidé, kteří mluví naopak rádi a hodně.

O rozchodu věděli jen ti nejbližší

Se zatím posledním přítelem se Denisa rozešla v průběhu minulého roku. Vztah s muzikantem Janem Melíškem (33) trval necelé tři roky a o důvodech rozchodu herečka stále mlčí. Nikdy se s Melíškem

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama