Základy vykládání karet: Naučte se číst budoucnost

Pokud toužíte nahlédnout do vaší budoucnosti, nebo dokonce minulosti, a myslíte si, že bez kartářky to nepůjde, vyvedeme vás z omylu. Výklad zvládnete i z pohodlí domova, stačí si k tomu jen pořídit ty správné karty, najít si klidné místo a také čas.

Na karty se lidé obracejí už odpradávna. Pořídit si můžete speciální karty vykládací, nejoblíbenější jsou tarotové. Ty ale nejsou vhodné pro začátečníky a jejich odpovědi byste nemuseli zpočátku správně pochopit.

Naučit se číst v souvislostech vyžaduje nějaký čas. Klidně vám pro začátek postačí ty, které znáte už z domácích karbanických soubojů, čili mariášové.

Karty si nekupujte sami

Myslete na to, že byste měli vykládat vždy jen ty karty, které vám někdo daroval, aby měly skutečnou věšteckou moc. Pokud si je přeci jen koupíte sami, měli byste je nejméně měsíc před prvním výkladem nosit u sebe a při spánku je mít co nejblíže postele. Právě během času, kdy

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden