Zakoukala se v seriálu do svého sympatického kolegy?

S druhým mužem si prošla mnoha těžkými chvílemi. Vše se jim ale podařilo ustát. Byla by schopná ho nakonec podvést? A jak je na tom on?

Od chvíle, kdy se PETRA ŠPALKOVÁ (47) začala objevovat v kriminálce Stíny v mlze, nemá prý o obdivovatele nouzi. I někteří kolegové prý na ní mohou oči nechat. Dokáže jim odolat, nebo podlehne?

Přestože Petra Špalková (47) rozhodně nepatří mezi neznámé tváře, její fanoušci toho o ní většinou moc nevědí. Možná je to i tím, že sama herečka působí poněkud tiše a uzavřeně. Ve skutečnosti ale taková není, a to i navzdory tomu,  že si v životě prošla řadou smutků a bolestných zklamání. Role kapitánky Magdy Malé ze seriálu Stíny v mlze ukazuje Špalkovou v docela jiném světle.

Cílevědomá, tvrdá a nekompromisní policistka dodala herečce tolik potřebný šmrnc. A projekt jí nepřinesl jenom další z mnoha zajímavých rolí, ale i velkou přízeň opačného pohlaví. Dokonce se začalo říkat, že by se měl mít její manžel pořádně na pozoru, aby se jeho

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden