Moje šťastná hvězda

Zamiloval se při masáži?

Kladenským Rytířům se v poslední době příliš nedařilo a nezachránil to ani hvězdný hokejista Jaromír Jágr (48). Pro tým se ale rozhodl udělat alespoň něco povzbuzujícího.

Zaměstnal totiž novou fyzioterapeutku, která se jmenuje Kateřina Jinochová (26). Není to žádný nováček, Jágr by nepřijal jen tak někoho. Ale zkušenosti nejspíš nebudou tím jediným důvodem, proč dal Jaromír Kateřině takovou šanci.

To ale není tak úplně všechno. Osobně se mu asi velmi líbí, a dokonce si padli i do noty. Fyzioterapeutka ale přiznala, že ze začátku to s Jágrem nebylo vůbec jednoduché.

Měla z něj respekt

Kateřina měla z Jágra tak trochu strach a byla ostýchavá. „Zejména na začátku jsem z něj měla popravdě trochu respekt. Jde o jednoho z nejlepších sportovců na světě, takže je to asi přirozené,“ svěřila se nová posila kladenských hokejistů.

Postupem času se ale oťukala. Musela totiž na Jágra nejen mluvit, ale i sahat, zatím jen v rámci fyzioterapie. To mezi nimi nejspíš prolomilo ledy a Kateřina se mu začala pomalu ale jistě otevírat. Proslýchá se, že mezi nimi skutečně přeskočila jiskra.

Karanténa všechno pokazila?

Jejich postupně vzrůstající sympatie ale pokazila vládou nakázaná karanténa. Ze dne na den se museli přestat vídat, a oba z toho jsou jistě zklamaní. Mohl by snad nouzový stav pokazit jejich hezký vztah?

Jágr se po delší době do někoho zakoukal, a dokonce je to žena z oboru, takže se mají skutečně o čem bavit. Potvrdit to měli i někteří další hokejisté z týmu a na tom už něco bude. Budeme Jágrovi držet palce, aby mu to tentokrát konečně vyšlo a byl šťastný.

Třeba se také brzy dočká svého pokračovatele, za což by byl jistě velmi rád. A nejen on. Jeho maminka musí být vyloženě nadšená, že by měl po tolika letech taky někoho jiného než jen modelku...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden