Zamilovala se a nasadila Krausovi parohy?

Někdy jednoduše není zbytí a člověk si nedokáže pomoci. Ivana Chýlková si užívá každé chvíle strávené s jejím tanečním partnerem. Jsou opravdu jen kolegové?

Jakmile se Ivana Chýlková (59) poprvé setkala s tanečníkem Janem Tománkem (51), okamžitě mezi nimi přeskočila jiskra. Působí vedle něj spokojeně a začíná se povídat, že jsou tajní milenci. Opravdu je možné, že s ním podvedla svého muže?

Už za pár týdnů bude herečka ze seriálu Osada Ivana Chýlková (59) každý víkend tančit v taneční show StarDance. O co nejlepší výsledek se popere společně s charismatickým tanečníkem Janem Tománkem (51), který mnoho let v show působil jako jeden z porotců.

Vzájemné sympatie jsou evidentní

Povídá se, že jejich vztah od začátku není jen pracovní, ale je mezi nimi něco víc. Opravdu je možné, že mu herečka podlehla a prožívá s ním vášnivý románek? Mnoho lidí z jejího blízkého okolí se shoduje, že momentálně Chýlková působí

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden