Zamilovala se do zadaného režiséra?

Oficiálně sice randí s mladším pohledným kolegou, nicméně povídá se, že si ve skutečnosti myslí na někoho úplně jiného. Ten je ovšem ženatý...

Hvězda seriálu Zlatá Labuť Simona Lewandowská (24) si mezi muži může vybírat. Je krásná a je těžké jí odolat. Proslýchá se ale, že se jí pod kůži dostal režisér Biser Arichtev (46). Je snad možné, že by ho odvedla od rodiny? 

Zvláštní zvěsti v posledních týdnech kolují českým showbyznysem. Dostaly se k nám informace, že pohledná herečka ze seriálu Zlatá labuť Simona Lewandowská (24) svádí v zákulisí během natáčení režiséra seriálu Bisera Arichteva (46).

Může to být pravda, nebo jsou to jen pomluvy a lži, které šíří někdo, kdo chce zničit manželství Arichteva s herečkou ze seriálu O mě se neboj Veronikou Arichtevou (37)? O Lewandowské se dlouhodobě v českém showbyznysu vypráví

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden