Zamilovaná do Kramára?

Šeptá se, že ďábelskému Maroši Kramárovi neodolá žádná žena. Že by ani kolegyně Eva nebyla výjimkou? O krásné herečce je ale známo, že je ostýchavá a nedůvěřivá.

Každý milovník Slunečné dobře ví, že Eva se v seriálu ocitla výměnou za tehdy těhotnou Veroniku Arichtevu (34), která tu představovala diskutabilní Denisu, milenku milionáře Johna Linharta v podání Maroše Kramára (61). Slovenský herec je proslulým svůdcem žen nejen v televizi, ale i ve skutečném životě. Přibližně v době, kdy se Eva stala jeho novou kolegyní, prolétla médii zvěst, že charismatický Maroš poplácal po zadku maskérku televize Joj. Některými bojovnými ženami byl tudíž označen za sexuálního predátora.

Další úlovek?

Herec se dotyčným vysmál a zlomyslně jim vzkázal, že se rozzuřily proto, že je muži ignorují. Evini blízcí si ale o ni začali dělat starosti. Křehká kráska by byl cenný zářez z hercova portfolia svedených žen. Eviných půvabů by si nevšiml jen slepý, a to tedy Kramár vůči ženám není. Bývalá manželka by mohla vyprávět.

Z postele nevylezou

Kromě toho scénář nařizuje Denise a Johnovi být prakticky neustále v posteli, dá se říct, že mimo lože se seriálová dvojice sejde málokdy. To svůdníkovi až nebezpečně nahrává! Zato cudnou rodačku z Uherského Hradiště uvádí Kramárova neustálá blízkost do rozpaků. Eva je odtažitá dívka, svlékání a popularita ji děsí. V

e Slunečné si chuděra užívá obojího. „Nikdy jsem o tolik let staršího partnera neměla, nicméně i takové věci se dějí,“ opatrně poznamenala kráska. V kuloárech se šeptá, že lstivý Kramár dělá vše pro to, aby spanilou kolegyni očaroval. A v tomhle oboru je opravdový mistr. Eva se v jeho přítomnosti usmívá, červená, klopí oči, nervózně si upravuje vlasy. Stane se snad další, bůhvíkolikátou obětí sukničkáře ze Slovenska?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden