Zamilovaní manželé poslechli hlas svého srdce

Sympatičtí manželé si nikdy před sebou na nic nehráli s nesnažili se předělat toho druhého k obrazu svému.

Herečka Dana Morávková (49) je už téměř čtvrt století provdaná za klavíristu Petra Maláska (57). Jejich manželství je vzorem pro mnoho lidí, kteří se ptají, jaký mají recept na šťastné soužití.

Dana Morávková (49), hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, je za svého manžela Petra Maláska (57) provdaná už dvacet čtyři let. Jejich láska je prý stejně silná, jako na počátku, takže jsou pro ostatní velikým vzorem.

Sama herečka má zdánlivě prostý recept na manželské štěstí. „Vztah je o srdci, lásce, ale i toleranci, porozumění,“ říká Morávková a dodává, že jim dvěma to klape především proto, že se nikdy nesnažili jeden druhého předělat.

Vede pestrý a náročný život

Půvabná Dana byla už od dětství velice činorodá. Jako malá holčička na hodiny baletu a krasobruslení, kterému se jako choreografka různých muzikálů na ledě stále věnuje. Tím ale její

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden