Zamilovaný Jiří ví, že mu Adéla zachránila život

Trvalo nějaký čas, než JIŘÍ LANGMAJER pochopil (54), že život, jaký vede, je jen rychlou cestou do pekel. Tím andělem, kvůli kterému se dokázal od základu změnit, nebyl nikdo jiný než jeho druhá manželka ADÉLA GONDÍKOVÁ (47).

S Jiřím Langmajerem (54) nebylo nikdy lehké pořízení. Když se posilnil alkoholem, rád na sebe na veřejnosti strhával pozornost. Pak naštěstí začal sekat latinu, a dokonce vyhledal pomoc psychiatra. Jak se později ukázalo, tou dobrou vílou, která ho přiměla přehodit výhybku, byla jeho druhá žena Adéla Gondíková (47).

Každou roli příliš prožíval

Zatímco Adéla tvrdí, že se Jiří jen s přibývajícími lety uklidnil, Langmajer sebekriticky přiznává: „Bylo to se mnou k nežití, moc jsem všechno prožíval.“ Už od mládí byl totiž přesvědčený, že nemá dostatek talentu a že nedokáže přijatou roli dobře zahrát.

Myslel si, že ji tedy musí prožít se vším všudy. Jak se později ukázalo, byla to cesta do pekel. Z Jiřího se stal nevyrovnaný bouřlivák, který své emoce přenášel na okolí. Snad proto, že v dobách svých začátků mohl hrát v Národním divadle s takovými hvězdami, jako Martin Růžek (†77), Radovan Lukavský (†88), Václav Postránecký (†75) a Rudolf Hrušínský (†73), sílil v něm komplex méněcennosti.

Průšvihy s chlastem i se ženskými

A také dělal spoustu průšvihů, což nikdy nepopíral. „Já vlastně dělal vždycky všechno pořádně, jak průšvihy ve škole, s chlastem, se ženskými, tak dělám pořádně i

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden