Zamiluje se opět do svého bývalého?

Je možné, že mezi nimi opět přeskočí jiskra!

Když zapátráme v paměti v souvislosti s milostným životem hvězdy seriálu Ulice Hany Holišové (38), určitě si někteří vzpomenou na její vztah s mladším tanečníkem Tomášem Smičkou (32), ke kterému se sice zpočátku příliš neměla a snažila se city k němu utajit, ovšem později se k němu tiskla i na veřejnosti a nejspíše je minimálně nějakou dobu pojil pořádně vášnivý vztah.

S kritikou se netrápila Energická Holišová byla ale tehdy hodně pranýřována za to, že měla údajně Tomáše přebrat zpěvačce Kamile Nývltové (29), která se kvůli tomu prý ocitla na úplném dně a dlouho nemohla Haně přijít na jméno.

Možná i kvůli tomu, když se před dvěma lety rozešli, Holišová mlžila a nechtěla prozradit byť jen jediný detail z jejich společného soužití. Vlastně tedy ani nikoho nemůže tolik překvapit, že se jí podařilo utajit také dlouholetý vztah s hereckým kolegou Václavem Liškou (38).

Vzpomene si snad Liška, proč kdysi Holišovou miloval?

Lásku si chce nechat především pro sebe Opět se tak potvrdilo, že je Hana velkou fanynkou mužů, kteří se aktivně starají o to, aby vypadali co nejlépe. Smička měl totiž tělo snad bez jediného gramu tuku a Liška je také sportovně velmi aktivní, dokonce přiznal, že na své koloběžce ujel legendární Tour de France, a to muselo být pořádně fyzicky náročné.

Ani s ním jí to ale nevyšlo, a i když se společně prý domluvili, že když někdo vypátrá, že spolu byli, nebudou to tvrdošíjně tajit, také se tím nikdy nechlubili. A není moc velkým překvapením, že vše prasklo v době, kdy Václav začíná být čím dál více vidět v nekonečném seriálu Ulice, kde hraje Holišová jednu z hlavních rolí, která se objevuje v jednotlivých dílech opravdu velmi často.

Dlouhou dobu nikdo nevěděl, že byli se Smičkou pár.

Přejdou milostné pletky v realitu? Právě v seriálu to totiž také vypadá, že společně nakonec začnou chodit, minimálně si to pak většina televizních diváků přeje. Alespoň bude pro oba o to jednodušší milenecký pár hrát, jelikož už si to vyzkoušeli i ve svých osobních životech a poměrně dlouho jim to klapalo.

Může se tak stát, že se v nich opět oživí ztracené city a třeba jejich vztahu dají druhou šanci. Václav má sice partnerku, ale nejsou spolu dlouhou dobu a je možné, že na to, proč Holišovou miloval, ještě nezapomněl.

Herečka je navíc podle všeho nezadaná a třeba dopomohla k tomu, že její ex v Ulici také hraje. Že by to udělala zištně a chce se ho pokusit sbalit? Každopádně je jisté, že i kdyby se jí to podařilo a společně to zkusili, asi se to jen tak nedozvíme.

.

reklama
reklama

Komentáře