Moje sladké tajemství

Zanevřela na muže definitivně a napořád?

Moje sladké tajemství

S posledním partnerem se zpěvačka hodně spálila. Uvěří ještě někdy chlapům?

Je to snad poprvé, co se od rozchodu s Tomášem Hornou (42) rozpovídala. Monika Absolonová (46) ve velmi otevřené zpovědi přiznala, že dlouho naivně přehlížela varovné signály.

Zpěvačka tak moc toužila po dětech, že neviděla, neslyšela... Prý ji od šestnácti let nikde moc nechtěli, pořád musela někomu něco dokazovat, absolvovat tisíce konkurzů a věčné přezkušování.

Tehdy si říkala, že se její sen o pěvecké kariéře asi nevyplní, ale že by měla mít rodinu, tak o tom vůbec nepochybovala. Když se pak v šestadvaceti rozvedla, brala to jako svoji životní prohru a hrozně se bála, že děti mít nikdy nebude.

Slepě zamilovaná

V práci se jí tehdy dařit začalo, stále však nepřišel ten, s kým by chtěla založit rodinu. Když se objevil budoucí otec jejích kluků Tomáš Horna, nemohla být šťastnější. Zamilovala se prý natolik, že věřila, že je to láska do konce života.

Jenže právě kvůli tomu přehlížela to, co nebylo v pořádku. „Já jsem tak šťastná z tý čistý emoce, kterou žiju, že přehlížím ty

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden