Moje šťastná hvězda

Září Simona Stašová štěstím kvůli nové lásce?

Strach o maminku je pryč. SIMONA STAŠOVÁ (68) rozdává úsměvy na všechny strany. Povídá se, že je v tom nová láska. Nebo stará?


Zdravotní potíže legendární Jiřiny Bohdalové (92) jsou snad definitivně pryč. Herečka dokonce zase chodí na večírky a zdá se, že je vzhledem ke svému věku ve skvělé formě. Její dceři Simoně Stašové (68) se samozřejmě velmi ulevilo. Je viditelně spokojená. Povídá se ale, že je v tom ještě něco jiného.


Charismatický Ital znovu ve hře?


Podle některých informací má herečka nového partnera. Jeho jméno ale prý nikdo nezná. Jde snad o exmanžela? S Eusebiem Ciccottim (65), s nímž má syna Marka (37), se sice před časem rozvedla, nikdy se však nepřestali stýkat.


Před několika měsíci se někteří lidé poprvé zmínili o tom, že ji to táhne na Apeninský poloostrov za charismatickým Italem. Podle nich s ním ale nemohla být, protože potřebovala dohlížet na nemocnou maminku. Tato starost ale teď odpadla a má konečně volné ruce. Je možné, že se zase dají dohromady?


S Jiřinou Bohdalovou.

Muži jí uměli ublížit

Stašová navíc mnohokrát přiznala, že má pro Italy slabost. Dokonce tam prý měla mít několik románků. Podle všeho by Ciccotti neměl problém s tím, vzít herečku zpátky. Přestože to asi byla ona, kdo inicioval rozvod. Lépe řečeno mu údajně byla opakovaně nevěrná.

Ne nadarmo se říká, že se lidé mění. Měl by ale slepovaný vztah šanci? Navíc Stašová už byla předtím jednou vdaná za Pavla Trávníčka (72) a nevyšlo to ani s otcem jejího druhého syna Vojtěcha (28), hercem Pavlem Skřípalem (67).

Sama přiznala, že v tom vždycky byly nevěry, ale také její toulavé boty.Tvrdí, že všechny své muže udusila svou láskou. Na druhou stranu ani Ital prý není žádný svatoušek.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden