Moje šťastná hvězda

Žárlí manželka na kolegyni?

Studénkovy vášnivé scény s okouzlující kolegyní jí asi nedělají zrovna dobře.

ONDŘEJ STUDÉNKA (36) zažívá díky seriálu Ulice velký úspěch. Jeho manželství s EVELÍNOU (41) tím ale poněkud trpí. Žárlí snad na seriálovou milenku VERONIKU ČERMÁK MACKOVOU (28)?


Vášnivé scény, které v Ulici nemají obdoby, předvádí čím dál častěji Ondřej Studénka (36) se svou seriálovou parťačkou Veronikou Čermák Mackovou (28). Asi jen málokterá žena by dokázala doma v klidu sledovat obrazovku, na níž se její muž bezhlavě vrhá na krásnou mladou ženu.


I když samozřejmě Studénkova žena Evelína (41) jako herečka moc dobře ví, že je to jenom manželova práce. Přesto by se jí nikdo asi ani nedivil, kdyby v ní přece jen hlodal červíček pochybností. Ruku na srdce, který muž by dokonalým křivkám krásné Mackové dokázal odolat?


Vzhledem k tomu, že se Ulice natáčí v Praze a herec žije s rodinou v Brně, tráví spoustu času mimo domov. Práci je tak prý někdy náročné skloubit s rodinným životem. S manželkou se poznali v Městském divadle Brno a bez své herecké profese už si nedokážou život představit. 


Krásná herečka je snem nejednoho muže.

Moc času jim na sebe nezbývá

„Manželka tvrdí, že se do mě na zahajovací zkoušce muzikálu Kočky na první pohled zamilovala a bylo hotovo,“ přiznal Studénka a dodal, že jejich děti naštěstí situaci dost ulehčují už jen tím, že jsou zdravé a rády se nechávají někým hlídat.

Nejvíc ale samozřejmě doma chybí tatínek, protože ten musí na rozdíl od maminky za prací cestovat spoustu kilometrů. Ondřej ale v Praze, daleko od domova, očividně moc netruchlí. 

Mají spoustu společného 

Kolegové z Ulice ho přijali velmi srdečně, za což je jim velmi vděčný. Tak jako všechny začátky i ty jeho byly zprvu těžké. Jeden člověk mu je ale dokázal zpříjemnit – a nebyl to nikdo jiný než právě Veronika Čermák Macková, s níž si měl vybudovat moc hezký přátelský vztah.

„Máme společný smysl pro humor a při natáčení se dost nasmějeme,“ popisuje herec, který věří, že pozitivní vibrace, které jim rezonují celým tělem, dokážou předat i divákům. Jenže na tohle asi jeho choť zrovna připravená nebyla. Zda se s tím dokázala popasovat, nebo kvůli tomu dělá manželovi doma pořádné dusno, to se teprve uvidí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden