Žárlí na svého exmanžela?

Je to pár měsíců, co jsou JAKUB PRACHAŘ (37) a AGÁTA HANYCHOVÁ (35) oficiálně rozvedeni, a vypadá to, že toho jeden z nich nejspíš začíná pěkně litovat. Který z nich by všechno chtěl vrátit zpátky?

Byli spolu sedm let, mají společnou dceru Miu (4), a přesto se před časem rozhodli, že se nechají rozvést. Už dlouhou dobu se hádali, měli mezi sebou neustále zbytečné manželské spory a neshodli se na výchově dětí.

Když ale konečně mají vše černé na bílém, uvědomili si zřejmě, že to zrovna není to, co chtěli. Není už ale pozdě?

Snažila se zapomenout

Modelka Agáta Hanychová (35) se ihned po rozvodu vrhla na lov nového chlapa. Netrvalo dlouho a už se s jedním fotila na Instagram. V té době na sociální sítě psala, jak je s s fotografem Markem Niessnerem (34) šťastná a jak by už svého milence neměnila.

Uběhlo sotva pár týdnů a dcera slavné Veroniky Žilkové (59) byla opět na ocet, tedy sama. Tehdy prohlásila, že si dává od mužů pauzu, když se najednou v jejím životě objevil další sympaťák Tomáš (43). Jenže zanedlouho od ní producent také utekl.

Proč tak často střídala chlapy? To je otázka do pranice. Možná to neví ani sama Agáta. Snažila se tím snad na Jakuba zapomenout? Vzhledem k tomu, že jí ani jeden vztah nevyšel, zapomenout se jí zřejmě nepodařilo.

Je teď šťastný

Zatímco modelka hledá způsob, jak svého exmanžela vymazat ze života, herec Jakub Prachař (37) si zjevně pěkně užívá. V době rozvodu randil s modelkou Denisou Dvořákovou (31) a přednedávnem se objevily spekulace, že má mít tajný románek s bývalou moderátorkou České televize Danielou Písařovicovou (42).

Při nedávném natáčení zábavného pořadu z ní totiž nemohl spustit oči a veřejně ji dokonce z legrace požádal o ruku. „Nevím, co je na tom pravdy, ale moc jim to sluší,“ chválila jeho volbu jedna z Prachařových fanynek na sociálních sítích.

Žárlí na ni?

Jak vážné to mezi nimi je? V jeho okolí se proslýchá, že ji chtěl už v době, kdy byl ještě s Hanychovou. Nabízí se tedy otázka, zda už spolu v té době něco neměli. K tomu se ale ani jeden z nich vyjadřovat nechce.
Netrvalo však dlouho a modelka se o touze jejího bývalého dozvěděla.

,,Svěřila se mi, že asi trochu žárlí. Není divu, byli spolu tolik let,“ prozradila její blízká kamarádka. Je jasné, že zapomenout na člověka, se kterým strávíte tolik let, není jednoduché.

Možná by pomohlo, kdyby se Jakubovi omluvila a začali oba s čistým štítem, neboť se k sobě opravdu hodí. Podle známých krásné Agáty má na to ale až moc vysoké sebevědomí, aby se někomu omlouvala. Co s tím bude ale dělat?

Bude dělat naschvály?

Někteří rozvedení manželé si zkrátka neodpustí nějaké ty naschvály. Poslední kapkou by bylo, kdyby mu bránila vídat děti. Oba spolu vychovávali Kryšpína (10) z předchozího Agátina manželství a Miu.

Přestože Jakub není Kryšpínův biologický otec, chová se k němu tak, jako by jím byl. Proto si chce k sobě občas vzít i jeho. Miu vídá pravidelně, neboť to má nařízené od soudu. Oba teď asi litují, že to takhle dopadlo. Musejí se s tím ale smířit

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden