Můj čas na kafíčko

Žárlí partner na vašeho EX?

Docela často se stává, že muži až přehnaně žárlí na partnery z naší minulosti. Z jakých důvodů váš chlap může nesnášet vašeho bývalého?

Možná že jste současnému partnerovi vyprávěla o tom, kde všude jste byla se svým ex na dovolené nebo jaká jeho oblíbená jídla jste mu vařila. Když v rádiu začnou hrát song, který měl váš bývalý rád, také o tom svému partnerovi povíte?

Asi si myslíte, že jsou tyto poznámky nevinné, ale muži při tom trpí. Nikdo nechce slyšet o tom, jak jste se rozplývala samou láskou. Toto vyprávění působí bolestně a může vašemu muži zbytečně přidělat vrásky.

Ve srovnání s ním se cítí nedokonalý

Muži se často srovnávají s našimi bývalými partnery. Měl váš ex vysportovanou postavu nebo tučné konto, což vašemu partnerovi schází? Váš přítel si může říkat, že pro vás není dost dobrý a že ho stejně opustíte. A právě proto žárlí i na vašeho ex.

Ujistěte ho, že ho milujete takového, jaký je. Vysvětlete mu, že není důvod, aby na vašeho bývalého žárlil, protože u něj si ceníte zase jiných předností, a rozhodně se nechcete vracet zpátky do minulosti.

Váš současný muž se bojí zrady

Prošel si váš partner v minulosti těžkým rozchodem, který byl podmíněn nevěrou jeho bývalé partnerky? Možná že proto je pro něj tak obtížné důvěřovat ženám. I když s vámi nyní je a miluje vás, vnitřně se bojí další zrady a žárlí i na vašeho ex, zvlášť pokud s ním dosud máte dobré vztahy.

Pokud chcete, aby váš vztah příjemně pokračoval, ujistěte jej, že rozhodně nejste jako jeho bývalka a že vám zkrátka může stoprocentně důvěřovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden