Žárlivé scény kvůli ctitelům?

Oba jsou rodinné typy, přesto se jejich vztah zkomplikoval. A má to překvapující důvod! Zdá se, že se mají tak dobře, až jsou oba rozmazlení.

Tomáš Matonoha (50) na své rodině nešetří a už vůbec nešetří na sobě. Díky televizní soutěži a seriálové roli jeho ženy Lucie Benešové (46) se zdá, že herecký pár nemá vážné starosti. Ale je to opravdu tak? A kvůli čemu se hádají?

Jablkem sváru se mezi výřečným hercem Tomášem Matonohou (50) a lepou blondýnou Lucií Benešovou (46) stal jejich oblíbený karavan, který nechal herec vyrobit na míru před třemi lety. Už jím projeli kdeco, ale letos v zimě byl jedinou záchranou, když chtěli na hory.

Herečka si samozřejmě představovala rodinnou dovolenou, ale pak Tomáš vybalil záměr, že si pojede v rámci blížících se padesátin do Špindlerova Mlýna s kamarády. Nakonec se dohodli, že první víkend pojede na pánskou jízdu a další víkend spolu někam na běžky.

První víkend proběhl dle dohody, jenomže následující herec předem oznámil, že se mu běžky nehodí – ať Lucie jede s dětmi. Naštvaná herečka pak obvolala dvě kamarádky a vyrazily na dámskou jízdu, děti nechala manželovi na krku.

Když si pak dámy v Jizerkách zaběhaly, začaly vesele popíjet ve vyhřátém karavanu, ale v noci ouha. Matonoha údajně

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře