Moje sladké tajemství

Zásadní milostné rošády slavného syna Potůčka

Moje sladké tajemství

Osudová náhoda, z níž mrazí. K odchodu na onen svět si vybral stejné datum jako jeho sok v lásce.

Do divadelního světa vstoupil jako princezna a vystoupil z něj coby Pán Bůh v novém zpracování Babičky. A ačkoli Ladislav Trojan (†90) nebyl hercem velkých rolí, jeho život by vystačil na román.

Fakt, že si své skutečné divadelní poprvé prožil jako princezna, je pikantní jen na první pohled. Na bratrské škole, na níž dětský divadelní soubor tehdy fungoval, jaksi logicky nestudovaly dívky, které by se typicky ženské role jistě rády ujaly.

A tak si pomyslnou kratší slámku vytáhl a korunku na hlavu nasadil právě Ladislav Trojan. Poprvé a také naposled ve svém bohatém hereckém životě si tak zahrál ženskou roli.

Dnes v orlovně hraje syn Ivan

Divadelní sál v pražských Dejvicích velmi dobře znal. „Maminka tam tenkrát chodívala cvičit do Orla a mě brávala jako dítě s sebou,“ vzpomínal. A s úsměvem dodával, že

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden