Zase si rýpla do Rytmuse?

Útoky Rytmuse ji tehdy velmi bolely. Vrátila mu to nyní?

Zpěvačka Dara Rolins (49) po dlouhé době září. Může za to láska, kterou už půl roku prožívá se slavným fotbalistou Pavlem Nedvědem (49). Sice pár dělí stovky kilometrů, protože zatímco Dara žije v Praze, Pavel se zatím nehodlá hnout z Itálie, zatím to ale zamilované hrdličky zvládají.

Když spolu právě na jihu Evropy trávili konec roku, Dara měla čas přemýšlet a bilancovat. Vzpomněla si i na své bývalé lásky a prozradila, co se jí na nich nelíbilo. „Vždy mi vadilo, když muž, který mi vstoupil do života, nemluvil pěkně o své bývalce. Je to takový varovný signál pro zkažený charakterový rys,“ prozradila Dara.

Vedle Nedvěda září, vydrží ale vztah na dálku?

Zpěvačka ale také dost možná mohla narážet na to, jak ji její předchozí partner, raper Rytmus (44), nešetřil, když si našel novou lásku, moderátorku Jasminu Alagič (32). Poté si vymazal ze sociálních sítí fotky s Darou.

Když se novináři Dary zeptali, co na to říká, jen logicky odpověděla, že ji to mrzí. „Daro, na co je tohle dobré? Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku,“ reagoval podrážděně Rytmus.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden