Zásnuby po pár měsících

Už je to jedenáct let, co je hvězda Slunečné Karel Zima (49) rozvedený, a teprve čtyři měsíce, co našel novou spřízněnou duši.


Přes čtvrt roku totiž žije po boku své krásné partnerky Lucie (30), se kterou si prý hodně rozumí a mají se rádi.  I přesto, že jsou spolu takto krátkou dobu, plánují společnou budoucnost. Přednedávnem udělal herec zásadní krok, kterým hodně věcí změnil.


Karel Zima s partnerkou Lucií.

Romantika, nebo trapas?

Je to několik dní, co svému miláčkovi řekla „ano“, když ji požádal o ruku. „Bylo to tak romantické, nemám slov,“ řekla s tím, že už začínají vymýšlet, v jakém duchu se jejich veselka ponese. Kdo by ale čekal, že dostala prsten s drahokamy, mýlil by se. Zima prstýnek vlastnoručně vyrobil ze dřeva.

Proslýchá se, že na normální prsten ze zlatnictví momentálně nemá peníze. Karel to ale hned zdůvodnil: „Je to víc romantické. Diamant si může koupit každý, prsten ze dřeva ne.“ Tak snad to tak cítí i jeho krásná Lucie.

Plánují děti!

A jen svatbou to nejspíš neskončí. Nejmenovaný kolega herce se nám svěřil, že snoubenci mají pracovat i na dítěti. Doufejme, že jejich velké kroky nejsou moc unáhlené. Na nic by se nemělo tak moc spěchat. Aby později nelitovali. 

reklama
reklama

Komentáře