Zásnuby s Nedvědem? I první rozbroje a stížnosti
Musí se přizpůsobit

Nelze vyloučit, že už jsou zasnoubení… V případě manželství je ale čeká složité sžívání. Jsou každý jiný, on kravaťák, ranní ptáče, ona komediantka, která žije v noci. Půjde tohle vůbec dohromady?

Velkolepá oslava padesátých narozenin Pavla Nedvěda (50) se konala na jachtě na italském jezeře Lago Maggiore. Probíhala pod názvem Grande 100 – zároveň totiž slavila padesátiny i Dara Rolins (49), ač je má až v prosinci.

Mezi hosty nechyběli Leoš Mareš (46) či Matěj Ruppert (44). Oba hlavní protagonisté se oblékli do růžového kostýmku, tančilo se, zpívalo, pojídaly dva dorty, jahodový a čokoládový.

Našli se i tací, kteří soudí, že se Dara a Méďa na jachtě zasnoubili, ale zatím to drží v tajnosti. Dvojici to tak slušelo, až se začíná hovořit o tuzemském nejkrásnějším páru.

 

Růžové brýle

Ale život nejsou jen růžové kostýmky či procházky růžovým sadem. Na povrch vyplouvají rozpory. Zamilovaní lidé je nevnímají, ale za rok nebo za dva je naopak vnímají přespříliš – nelibě.

„Většinou se mi stalo, že muži, se kterými jsem byla, přesně to, co na mně milovali, po určité době začali nesnášet,“ stěžuje si zpěvačka, které se před lety rozpadly vážné vztahy s hudebníkem Matějem Homolou (49) či s rap­perem Patrikem Vrbovským (45) čili Rytmusem. Jako by se obávala podobného scénáře i do budoucna.

Výčitky?

Místopředseda Juventusu Turín Nedvěd je ,imrvére‘ v práci, i v neděli. Dara mu to ale nevyčítá, jak by mohla, sama má práce nad hlavu. Zdá se tedy, že se nám sešli dva workoholici.

Otevírá se možnost, že si tudíž polezou na nervy navzájem. Ani jeden nemá čas na toho druhého a jeden tedy musí vždy ustupovat. A máme tu i další bolístku.

„Jsem to já v našem vztahu, kdo se teď víc přizpůsobuje,“ povzdychla si Dara. Méďa jí do Čech nepůjde, to ona pořád lítá do Itálie.

On je pan místopředseda, ranní ptáče, ona umělkyně, noční pták. Pokud se tihle dva skutečně zasnoubili, doufejme, že se dočkají svatby.

Související články
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz