Můj kousek štěstí

Zásnuby v New Yorku?

V posledních měsících měla prý nervy na pochodu, bála se o vztah?

Dočkala se hvězda seriá­lu ZOO vytoužených zásnub? Eva Burešová (30) nadšeně oslavila kulaté narozeniny. A od partnera Přemysla Forejta (36) dostala velkolepý dárek.

Kuchař ji vzal na výlet do New Yorku, kde zašli na koncert její oblíbené zpěvačky Beyoncé (41). Vzhledem k tomu, že už se delší dobu hovoří o tom, že pár prochází krizí, je zřejmé, že si dal Forejt hodně záležet, aby partnerka byla spokojená.

Cesta do Ameriky byla ideál­ní příležitost k tomu, utužit uvadající vztah. Ovšem jasné je, že největší radost by brunet­ce udělal, kdyby se vytasil zásnubním prstenem.

Vybít vztek

O jejich skomírající lásce se v posledních měsících intenzivně mluvilo. Burešová měla mít nervy na pochodu, byla podrážděná dokonce tak, že si rýpla i do televize, která jí dává jednu hereckou příležitost za druhou.

Pokud potřeboval Forejt uklidnit rodinné dusno, výletem do USA se mu to podařilo.

Hvězda ZOO si ale postěžovala, že ji televize nepošle natáčet někam do zahraničí tak jako její kolegy, kteří v té době natáčeli nový seriál Na vlnách Jadranu. Jenže to nebyl jediný její exces a mnozí lidé si všimli, že Eva má nervy na pochodu a zřejmě si jen někde potřebovala vybít vztek.

Jenom mlha

Její a Forejtova svatba se skloňuje už minimálně rok. Loni v létě se jim narodil syn Tristan, počítalo se s tím, že zásnuby a svatba budou následovat. Dost možná s tím počítala i sama herečka.

Fanoušci i novináři se jí ptali, kdy do toho konečně praští, jestli už má vybrané šaty apod. A ona mohla jen neurčitě mlžit, neboť k zásnubám se její kuchař stále neměl. Do toho se ještě objevily zvěsti, že Forejt má blízko ke své exmanželce, s níž má dceru Stellu (9).

Další důvod k tomu, proč mohli oba o společné budoucnosti pochybovat. Možná si Burešová s Forejtem na cestě do USA konečně promluvili, aby se pročistil vzduch.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden