Zástupy svých nápadníků odmítá

Krasavice má jasno

O této mladé herečce jistě ještě hodně uslyšíme! Sára Rychlíková (22) se do diváckého povědomí dostala sice teprve nedávno, ale už dnes může zástupy svých nápadníků přehazovat lopatou. Postačilo k tomu jediné – šikovně získat roli v seriálu.

Zahrála si v úspěšné Lajně i v seriálu 1. MISE a popularita je na světě. Sářina pohledná tvář a nesporný talent přitahují zraky nejen seriálových tvůrců, ale také ctitelů, kteří krásnou studentku DAMU zásobují obdivnými vzkazy.

Přímo hleď! Ani military look v 1. MISI jí neubírá na kráse.

Samota jí nevadí

Pro takové gentlemany tu máme dobrou i špatnou zprávu. Tahle kráska je sice nezadaná, ale, dle jejích slov, vzkazy od obdivovatelů ani nečte. „Nechci nikoho, kdo si mě vybere, protože jsem byla hezká v nějakém díle seriálu,“ tvrdí zarputile s tím, že obvykle jí muži píší hlavně proto, aby ji pochválili jak vypadá.

Což je zřejmě pěkná otrava! Herečka proto prý na podobné zprávy nereaguje a samota jí nevadí, jelikož má hodně práce. Co ale kdyby potkala novou lásku právě při práci? Nebyla by koneckonců první ani poslední.

Vyfásla Suchoše

Příležitostí k tomu bude mít jistě dost. Nabídky se jen hrnou. V příštím roce se předvede v novém seriálu Národní házená, kde dostala další příležitost. S případným milostným vzplanutím s nějakým atraktivním kolegou, to ale nejspíš ani tady nevyjde.

Dvaadvacetiletá Sára sice vyfasovala roli svůdné přítelkyně, ovšem jejím protějškem má být v příběhu Michal Suchánek (56), což jistě bude při nejmenším alespoň zajímavé spojení.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden