Můj čas na kafíčko
Zatajila před námi plastické operace?
Zatajila před námi plastické operace?

Necelé dva roky před padesátkou vypadá skvěle! Dana Morávková (48) proslulá seriálem Ordinace v růžové zahradě 2 je pořád kočka.

Její dlouhé husté vlasy a obličej téměř bez vrásek nyní upoutal i pozornost jedné kosmetické firmy, která herečku bez jejího vědomí zapojila do své reklamní kampaně. Nejenže se v ní tvrdí, že je brazilskou hvězdou, ale i že za získání věčné krásy prý už dala několik milionů korun! A to Danu řádně naštvalo.

Co jí tolik vytočilo?

Dotyčná kosmetická značka si ji vyhlédla a napsala o ní na svých stránkách článek, že díky jejich krémům omládla o deset let a ještě se rozhodla investovat do vzorků přes 5 milionů korun. Herečka ovšem ničem takovém nejede.

„Vážení a milí, pokud na internetu narazíte na tuto ‚reklamu‘, je to podvod! Nejsem brazilská hvězda, nepodporuji výzkum žádných sester Santosových, celé je to nesmysl!,“ brání se Morávková. Soudit se s pochybnou firmou ale podle všeho nehodlá. Nejlepší prý podle ní bude se nad tím povznést.

„Šmejdi jsou prakticky všude!,“ zlobí se Dana, která si vylila srdce na svém Instagramu. Na její slova hned zareagovala kolegyně Eva Holubová (61). „O mně vyšlo cosi podobného. Tam šlo zas o zaručený prostředek na hubnutí.“

Manžel je proti skalpelu

Pravdou je, že Morávková o svůj vzhled skutečně pečuje a navštěvuje kosmetické salony. „Používám produkty z přírodních ingrediencí, chodím na kosmetiku a ráda si dopřeji i ošetření těla. Třeba na zábal z tropického ovoce, který vyhlazuje vrásky nedám dopustit,“ přiznala Dana.

Nabízí se otázka, jestli nemá herečka za sebou také nějaké plastiky. Hvězda Ordinace sice často v seriálu drží v ruce skalpel, ale jejího těla se, co se týče zkrášlení, údajně ještě nedotknul. Z velké části za to zřejmě může i její manžel Petr Malásek (56).

„Nemám žádné plastiky. Nikdo nic nedělal s mým obličejem. Nemám ani napíchané rty ani nastavené vlasy. „Nedávno jsme byli s manželem na párty, kde jsme poznali, že některé dámy tím prošli. Manžel mě prosil, ať to nedělám. A já to rozhodně dělat nehodlám,“ prohlásila Morávková, která se muži líbí taková, jaká je. Místo plastik prý herečka sází na cvičení, zdravou stravu a wellness.

Další článek
Související články
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz