Moje sladké tajemství

Zatočte jednou provždy se záděrami

Existuje totiž velmi jednoduchý postup, jak se bolestivým a nepříjemným záděrám vyhnout, a pokud už k nim dojde, jak se s jejich odstraněním rychle a bezbolestně vypořádat! Mažte si pravidelně ruce Především těm z vás, které přijdete často do styku s papírem například při kancelářské práci, se ruce velmi rychle vysoušejí.

Proto byste sebou měla nosit naprosto vždy a všude hydratační krém na ruce. Tím, že budete kůžičku kolem nehtů často promazávat, se vám budou nevzhledné záděry tvořit méně. Jeden krém si nechejte v práci a rozhodně uděláte dobře, když si jeden vložíte do každé kabelky, abyste ho nemusela přendavat, a tak ho stále nezapomínala.

Odstřihávat nebo zatlačovat? To je zásadní otázka!

Někdo je zarytým odpůrcem nůžtiček a vkládá své zdraví plně do rukou pomerančového dřívka, kterým nadbytečnou kůži zatlačuje zpátky pod nehet.

Jiní zase nadbytečnou kůžičku odstřihávají. Ať už tak či onak, zkuste dopřát vašim dlaním hřejivou teplou lázeň z olivového oleje. Kůžička na prstech změkne a nebude mít tendenci se poranit. Přemozte otravný zlozvyk Nepsaným pravidlem je, že pokud si koušete nehty, sklouznete svými zuby také k okolní jemné kůži.

Řešením jsou buď umělé nehty nebo jejich časté lakování výrazným lakem na nehty. Ten by vás měl od dalšího ožužlávání odradit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden