Můj čas na kafíčko

Zatočte s celulitidou

Pomerančová kůže byla v bezpečí teplého zimního oblečení, ale tomu bude brzy konec. Připravte se na plavkovou sezonu už teď, abyste mohla v létě s kůží na trh.

Pravidelné masáže ve sprše

Pořiďte si ke sprchování masážní kartáč a zvykněte si na masírování kartáčem jako na pravidelný ranní rituál. Pokožka se příjemně prokrví a tím se také zpevní.

Zázračná skořice

Skořicové zábaly jsou známé a stále nesmírně účinné. Toto aromatické koření má totiž zahřívací schopnost. Pokud chodíte nebo běháte, potřete si před sportem problematické partie skořicovým gelem a nevzhledné tukové polštářky se dají na ústup mnohem rychleji.

Galvanická žehlička

Byla výsadou kosmetických salonů, ale dnes si ji můžete za cenu od cca 600 Kč pořídit i domů. Pomocí žehličky krásně vyhladíte pokožku na stehnech a hýždích. Pro lepší účinek je ale žádoucí takový zákrok kombinovat s pravidelným pohybem a masážemi.

Detoxikujte

Dopřávejte si pravidelně detoxikaci pomocí bylinných čajů, které z těla odvedou odpadní látky. Pokud vám nevyhovují čaje, existují i detoxikační tablety. Vždy dodržujte doporučené dávkování. V kombinaci s kúrou je vhodné se zaměřit i na odlehčený jídelníček.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden