Moje sladké tajemství

Zatouží po dobrodružství s mladším milencem?

Sice v posledních měsících Roman Vojtek (47) s Petrou Vraspírovou (33) nemluví o ničem jiném než o založení rodiny, ovšem dost možná to jsou jen prázdné fráze pro nenasytné novináře. Jak si totiž vysvětlit, že se oba soustředí především na práci či společenské akce a údajně na sebe prakticky nemají čas? Působí prý na okolí rozhádaně V jejich okolí mají mít dokonce pocit, že jim to momentálně moc neklape.

Ačkoli má být herec, známý ze seriálu Ulice, stále do své manželky zamilovaný až po uši, bohužel jeho drahá polovička to má asi trochu jinak. A to proto, že pracuje po boku mužů, kteří jsou výrazně mladší než její manžel.

Prý se mezi nimi cítí dobře a možná tak není vyloučeno, že už si někdy třeba jen na pár okamžiku představila, jaké by to asi bylo, kdyby byl Vojtek třeba o deset let mladší. Začne nakonec na dítě tlačit on? Úspěšný herec se dlouhodobě snaží stále něco podnikat a chovat se tak, jako kdyby mezi nimi nebyl žádný věkový rozdíl, i když ho to má někdy stát pořádné přemáhání.

Možná by tak pro něj nakonec bylo nerozumější, kdyby skutečně se svou krásnou chotí založil rodinu. Vlastně by jí tak splnil její velké přání a k tomu si ji jako malý bonus tak trochu „pojistil“. Sice je velmi dobrou partií, jelikož nejen hraním, ale i různými reklamami vydělává pořádný balík, jenže jeho mladší perspektivní kolegové také nemají hluboko do kapsy a vůbec by se nebylo čemu divit, kdyby v nich cítil konkurenci.

Pracuje se samými mladými fešáky Ještě k tomu, když třeba v muzikálu Tarzan působí jeho manželka po boku Davida Gránského (27) nebo Petera Pechy (30). Oba jsou sice ženatí, nicméně především vypracovaná postava Pechy jí musí imponovat.

Vojtek se sice také o sebe stará, ale ani on nevynalezl elixír mládí a jeho tělo už má jisté limity, na které nevyzraje. Bojí se, že mu v revíru řádí škodná? Nejhorší pro Romana je, že je velmi žárlivý.

„Myslím, že žárlivost ke vztahu patří. A já nemám problém přiznat, že na Petru žárlím, a někdy dost často,“ prozradil herec před časem s tím, že sice své milované neleze do telefonu, ovšem když jí přijde později večer zpráva, chladným ho to nenechává a vyzvídá, kdo že jí to napsal. Je tedy evidentní, že důvěra mezi nimi úplně stoprocentní není, a klidně je možné, že Romana občas trochu popadnou pochyby, jestli si třeba Petra za jeho zády nedopisuje s nějakými mladšími koloušky.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden