Závidí kolegovi potomka

Když se jeho nejlepšímu kamarádovi narodil první potomek, byl i on štěstím bez sebe. Moderátor Leoš Mareš (44) svému kamarádovi a kolegovi Patriku Hezuckému (50) syna moc přál a podle něj mu role otce velmi sluší.

Před pár dny Leoš na svém profilu sdílel fotku s malým Oliverem a ta se stala hned druhou nejúspěšnější ze všech. Je vidět, že Leoš má k malému uzlíčku štěstí velmi blízký vztah, a skoro to vypadá, jako by v rukách držel své vlastní dítě.

I jeho samotného to nejspíš trochu rozesmutnělo, protože s manželkou Monikou Koblížkovou (39) se taky už dlouhou dobu snaží o miminko, které jim zatím nebylo dopřáno.

Leoš si oblíbil Patrikova syna

Oba to tak nedávno naznačili v jednom z jejich videí a pro oba je to pochopitelně velmi citlivé téma. I Patrik by si přál, aby měl jeho nejlepší kamarád dalšího potomka, jejich děti by se totiž mohly už odmala kamarádit.

Hezucký je ale rád za to, jaký vztah si Leoš k jeho synkovi vybudoval. Zároveň ale s nadsázkou a humorem tvrdí, že se bojí, aby si ho Mareš nepřivlastnil a chlapeček k němu nepřilnul víc, než by bylo zdrávo.

reklama
reklama

Komentáře