Závislák na lécích vstává z popela

Světem protřelý, stále ještě krasavec, zahazoval životní šance a štěstí hledá tam, kde by ho tušil málokdo.

Ale Miroslav Šimůnek, zdá se, zjistil, že radost ze života může vypadat i zcela nenápadně. Třeba tak, že někomu přiveze jídlo až domů. „Spousta lidí musela zareagovat a najít si jiný zdroj obživy,“ přiznal na sociálních sítích představitel Honzy z pohádky Z pekla štěstí. Úplně mizerně na tom sice není, protože v Seriálu Sestřičky Modrý kód hraje pravidelně trenéra biatlonu, ale jeho počínání je zřejmě nutné chápat především jako gesto. Není nad to, ukázat ostatním, že se neštítím fyzické práce. A to se u fanoušků cení.

Jít na to od lesa

Možná chce ale hlavně zaměstnat hlavu, vyplnit volný čas něčím, co ho odradí od hloupostí a chmurných myšlenek. Fakt, že tento světem protřelý muž, o kterého měl zájem Hollywood a jenž se mihl v bondovce Casino Royale, ještě vlastně nedávno polykal prášky na spaní v šokujícím množství a závislosti se zbavil v minutě dvanácté teprve díky odborníkům, svědčí o tom, že si moc dobře uvědomuje, jak křehká je rovnováha duše. Mohl by na to jít klasickou cestou a zkusit si najít nevěstu, jenomže jeho životní styl se zřejmě za usedlý příliš považovat nedá a Šimůnek možná svým volným přístupem ke vztahům spoustu adeptek odradil.

Je z něj dobrá partie

Prášky na spaní a na úzkosti, jichž brával desítky denně, aby zvládl natáčení i noční moderování po kšeftech, jsou pro něj snad uzavřenou kapitolou. Koronakrize má i lepší stránku – když je práce méně, není kam se hnát. Třeba se teď herec snáze a v klidu seznámí. Zasloužil by si to. Už za tu projevenou dobrou vůli.

reklama
reklama

Komentáře