Beáta Kaňoková zažila měsíce plné teroru!

Po pracovní stránce se BEÁTĚ KAŇOKOVÉ (33) velmi daří. Nedávno se však herečka svěřila, že v osobním životě prožila opravdové peklo!

Naposledy jsme mohli Beátu Kaňokovou (33) vídat v seriálu Pan profesor, v současné době natáčí nový seriál Zlatá labuť. Na nedostatek práce si tedy rozhodně nemůže stěžovat.

Avšak není to tak dávno, co se na sociálních sítích svěřila, že před časem prožila velké drama, ze kterého se bude vzpamatovávat ještě hodně dlouho. Šlo totiž o mimořádně nepříjemnou záležitost!

Neměla kde bydlet

Herečka se v jedné internetové diskusi přiznala, že byla v loňském roce ve velmi zoufalé situaci, a dokonce neměla kde bydlet. Právě z toho důvodu se narychlo nastěhovala do domu, kde zažila peklo na zemi. Majitelka onoho pražského činžáku totiž Beátu doslova šikanovala.

S přítelem Tomášem.

Na obyvatele bytů prý byla zlá. Všechny otravovala a neustále chodila po chodbách a ptala se lidí, kteří třeba jen přišli na návštěvu, zdali zde náhodou nebydlí, aniž by platili nájem. „Zvoní, obtěžuje, je paranoidní a dokáže vám fakt znepříjemnit život,“ popsala šílené zážitky brunetka a zároveň před ní všechny lidi varovala, aby si dobře rozmysleli, zdali si od této paní pronajmou byt.

Kromě toho se herečka dušovala, že nájem platila včas a nebyly s ní žádné problémy. Majitelka prý ale měla problém i s tím, když Beátě chodila domů dítě hlídat chůva. Podle herečky jí vadilo, že u ní doma chodí na záchod a myje si zde ruce.

Neměla herečka snad po rozchodu s otcem své dcery Judity dostatek peněz na lepší bydlení?

Postará se o ni přítel, či expřítel?

Otázkou zůstává, proč se Kaňoková v takové situaci vůbec ocitla. Podle našich informací je totiž velmi dobře placená. Naštěstí se jí daří alespoň v milostném životě.

Není to tak dávno, co do společnosti vyvedla svého nového přítele Tomáše, a tak nezbývá než doufat, že se o ni postará. Anebo zasáhne expartner Tomáš Havlínek (30), se kterým má dceru? No, snad to už nebude potřeba.

Předchozí článek
Další článek
Související články
Neustálé napětí a atmosféra tak hustá, že by se dala krájet? Tak to prý už dlouho vypadá v domácnosti herečky ze seriálu Ulice. Vzdává už záchranu svého manželství, a hledá útěchu v jiné náruči? S jejich manželstvím to vypadá bledě, což krásná herečka ze seriálu Ulice asi snáší velmi těžce. Linda Rybová (48) podle některých přátel zhubla a vypadá, […]
Přišla Tereza Kostková svému muži na další nevěru a vyhodila ho?
premium
Už před lety se jedno manželství herečce Tereze Kostkové (48), hrdince seriálu Jedna rodina, rozpadlo. Je snad možné, že se teď opakuje minulost a lásce s Jakubem Nvotou (46) je konec? V poslední době se Tereze Kostkové (48) pracovně daří. Nejenže je hlavní hvězdou seriálu Jedna rodina, který se ze zamýšlených pár dílů stává takřka nekonečným, ale […]
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz