Zažila těžké životní lekce!

Překonala bulimii a našla novou lásku.

Bývalá biatlonistka a dnes moderátorka pořadu ShowTime Gabriela Soukalová (33) prožívala během své sportovní kariéry horor, kdy bylo vážně ohroženo její zdraví. Co předcházelo tomu, než konečně našla štěstí?

První signály toho, že něco není v pořádku, se objevily už kolem puberty. Od malička byla vedena k tomu, že musí být ve všem perfektní, nejen ve sportu. Impulz k hubnutí přišel od trenéra, který ji kritizoval za její nadváhu už v juniorské reprezentaci.

Postavil ji před zrcadlo a řekl, ať se na sebe podívá, jak hrozně vypadá. Poté měl házet její jídlo do záchodu. Od té doby se Gábina snažila za každou cenu zhubnout. Držela nejrůznější diety a pořád si hlídala váhu. Když viděla, že je na tom relativně dobře, dopřála si snídani i oběd, ale večeře už

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden