Záznam z dovolené odhalil to, co mělo zůstat utajeno!

Místo krásných vzpomínek přišla krutá pravda.

Dva týdny po návratu domů mě čekal šokující objev, který změnil můj život.  

Někdy se stává, že člověk je slepý vůči tomu, co se kolem něho děje. Slepý a důvěřivý. To byl i můj případ v druhém manželství, které trvalo jen krátce.

Přinesla mi video

S prvním mužem jsem se rozvedla, protože začal pít a jeho povaha se nesnesitelně změnila. Syn už byl v té době dospělý, takže mě rozchod tolik nebolel. Po dvou letech jsem si našla nového partnera. Martin byl okouzlující, vtipný, zábavný a vyrovnaný. Takový mi připadal hned na začátku, a čím déle jsem s ním byla, tím víc jsem si tento dojem potvrzovala. Když mě požádal o ruku, dlouho jsem s odpovědí neváhala. Seznámila jsem ho i s mými známými, hlavně s nejlepší kamarádkou Zuzanou. Společně s ní, jejím manželem a dalšími dvěma páry jsme v létě vyrazili na Lipno. Bydleli jsme tam v kempu, v chatičkách. Byla to krásná dovolená. Dojem mi pokazil jen rozbitý fotoaparát, kvůli kterému jsem přišla o vzpomínky zachycené na fotkách. Zuzana mi to chtěla vynahradit, a protože sama ráda natáčela malou kamerou, přinesla mi asi dva týdny po návratu k prohlédnutí své videozáznamy. Měla jich opravdu hodně.

Nic nezapíral

Radost z prohlížení po několika minutách vystřídal hrozný šok. Na jednom ze záběrů jsem totiž spatřila Martina v povzdálí, jak se tam líbá a objímá s cizí ženou. Nechtěla jsem tomu věřit. Zuzana si téhle zobrazené situace všimla také teprve nyní. Byla z toho hodně rozpačitá a pak pronesla prorockou větu, že mi asi právě zničila manželství. Když o něco v životě šlo, dovedla jsem být rázná. Ještě téhož dne jsem Martina s tou nahrávkou konfrontovala. Nesnažil se zapírat, ona by asi každá výmluva zněla hloupě. Tvrdil mi jen, že se jednalo o náhodný „úlet“ a vzápětí mě ujišťoval, že už se to nestane. Měl pravdu. Veřejně mě ponížil a já takové věci neodpouštím. Bolelo mě, že se Martin rozvodu ani nebránil. Je pro mě ale lepší zůstat sama, než žít s nevěrným podvodníkem!

Dana K. (50), Příbram

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden