Zázračný kamínek měl v sobě léčivou energii!

Opouštěly mě síly a myslela jsem si, že zemřu. Kamínek mi zachránil život!

Předměty, které nás obklopují, v sobě mohou obsahovat nečekanou moc.

Ten bílý kamínek jsem dostala jako suvenýr na památku od svého syna. Často jezdil hlavně do exotických zemí. Nechtěla jsem, aby mi přivážel nějaké drahé dárky, stačil mi třeba nějaký oblázek nebo mušlička z pláže. Kamínek, o kterém chci vyprávět, přivezl syn z Vietnamu.

Kruté noční probuzení

Ačkoliv mi syn tvrdil, že kamínek je zázračný a dokáže prý i zachránit život, moc jsem tomu nevěřila. Když mi řekl, že v případě potřeby ho stačí jen pevně tisknout v dlani levé ruky a myšlenkami odhánět bolest, odkývala jsem mu to.

Dodala jsem jen, že to snad nikdy nebudu potřebovat. Samozřejmě jsem se zmýlila. Trpěla jsem občasnými nevolnostmi a návaly do hlavy z vysokého tlaku. Tyhle potíže mě pronásledovaly po celý život, ale nikdy se naštěstí nestalo nic dramatického.

Jedné horké letní noci jsem se ale probudila s hodně velkou bolestí hlavy. Cítila jsem, že je mi opravdu špatně. Nebyla jsem skoro schopná vstát z postele a jít si pro prášek. Byla jsem navíc sama doma, protože manžel odjel na víkend s kamarády na rybářskou výpravu.

Začala jsem se bát, že zemřu. Tlak v hlavě se neustále zvyšoval. Chtěla jsem zavolat záchrannou službu, ale nemohla jsem najít mobilní telefon. Situace se stávala čím dál více kritickou.

Záchrana v poslední chvíli

Moje oči padly na bílý kamínek od syna. Měla jsem ho jako ozdobu na nočním stolku. Z posledních sil jsem ho uchopila do dlaně a pevně stiskla. Chovala jsem se přesně podle instrukcí, o jakých syn mluvil.

A ono to opravdu fungovalo! Nevolnost najednou začala rychle ustupovat, tlak v hlavě se zmenšoval a já se mohla pořádně nadechnout. Během pár minut jsem už byla úplně v pořádku.

Zdálo se mi, že je mi dokonce tak dobře, jako už dlouho nebylo. Od té doby mám zázračný kamínek stále při sobě a věřím tomu, že opravdu obsahuje léčivou energii!

Jarmila S. (56), Děčín

reklama
reklama

Komentáře