Zbavuje se dědictví

Před pár lety by ho tato myšlenka ani nenapadla, ale teď je to skutečně tak. Syn známé zpěvačky Věry Špinarové (†65) Adam Pavlík (43), se rozhodl své dědictví po mamince prodat.

Věra si svou vilu v Pohořílkách u Fulneku musela kompletně zrekonstruovat, aby vypadal přesně tak, jak si ona přála. Ve vile se vždy cítila dobře a nejspíš si přála, aby v ní syn Adam i s rodinou bydlel. To se však nestalo.

V domě musí každý den spát

Proč se ale Adam rozhodl dědictví po mamince prodat? S vilou je prý spoustu starostí, a s manželkou a dcerkou se tam přestěhovat nemůže. Malá Johanka má totiž školu a kroužky v Ostravě, což je pěkný kus cesty. Navíc rodina nemůže žít pohromadě, protože Adam se s manželkou musejí ve vile střídat kvůli psům.

Psi Špinarové jsou zvyklí na zahradu a on se o ně už skoro tři roky stará. Ve vile musí denně někdo spát. Adam vilu po mamince aktuálně prodává za sedm milionů korun. Realitní kancelář, která se prodejem nemovitosti zabývá, nevylučuje, že je částka konečná. Může se totiž ještě zvýšit.

A co chce Pavlík s penězi udělat? Plánuje postavit nový dům, a to v Ostravě. Maminčiny psy pak zřejmě vezme k sobě. Není mu však líto nemovitost prodat?

Chce postavit nový dům

Podle jeho názoru to jinak nejde, i když to nedělá rád. Ví, že jeho maminka toužila po tom, aby nemovitost vlastnil, ale on už to nezvládá. Na domě je pořád spoustu práce a on to zkrátka nestíhá.

Myslí si však, že mamince šlo především o to, aby on se svou rodinou žili všichni pospolu v pěkném domě. Tento sen Adam mamince přeci jen naplní, až za peníze z prodeje postaví dům, který bude podle jeho představ a ne podle zpěvaččina vkusu.

reklama
reklama

Komentáře