Zběsilý hon na hvězdu Boženy a Sestřiček!

Herec Jan Nedbal (30) je v posledních měsících stále více žádaný. V oblíbeném seriálu Sestřičky Modrý kód hraje zdravotního bratra Lukáše Hartmana, kde okouzlil i jindy nepříjemnou a ráznou doktorku Sašu v podání Sandry Novákové (38).

Jako milovník a romatický hrdina se nedávno objevil také v roli českého básníka Václava Bolemíra Nebeského v úspěšné televizní sérii Božena. A stal se okamžitě miláčkem žen!

K své profesi se novodobý idol dostal neobvyklým způsobem. Původně totiž vystudoval střední zdravotnickou školu a chtěl se stát záchranářem. Jeho zdravotní průprava se mu teď velmi hodí právě během natáčení seriálu Sestřičky.

Jako nová! Po namaskování se Kameníková zcela změnila. A slušelo jí to! Seriál Božena.

Odvážné a lechtivé erotické scény

Divačky oslnil jako vášnivý a krásný milenec Boženy Němcové. S herečkou Annou Kameníkovou (26), která ztvárnila českou spisovatelku a po natáčení seriálu si nechala ostříhat své dlouhé vlasy, si zahráli tolik žhavých milostných scén, že to zvedlo diváky ze židle a vzbudilo pořádný rozruch.

Někdo byl pohoršen, jiný naopak nadšen, s jakou chutí se herci do erotických scén pustili. Jeho fanynky nadchlo, že s nahotou před kamerou naštěstí Nedbal nemá problém, do půl těla se rád svlékne i na pódiu.

„Já si vždycky takovou roli chtěl zahrát. Často jsme si s Annou Kameníkovou, která hrála Boženu Němcovou zamlada, říkali, že jsou tam občas scény, které jsou jako z Titanicu.

Takže jsem si připadal jako Leonardo DiCaprio pro chudé,“ prozradil s tím, že je romatická, až křehká duše a že mu jsou emocionální turbulence ve vztazích velmi blízké.

Jako doktorka v seriálu Sestřičky Modrý kód prošla herečka Sandra Nováková (38) reálným tréninkem v nemocnici.

Svádí ženy i jako divoký muzikant?

Herectví ale není to jediné, čemu se třicetiletý rodák z Děčína věnuje. Skládá také hudbu. Jeho kompozice se hrají v Divadle Komedie v představení Mezi náma dobrý.

Herec také hraje a zpívá v kapele Matka, což je směs black metalu a hip-hopu a to není hudba pro každého. Až budou otevřená divadla, budete ho moci vidět i v Národním divadle nebo v Divadle Na zábradlí.

Je sám, nebo má přítelkyni?

Spekuluje se, zda má mladý herec přítelkyni. Honza ovšem drží své soukromí pod pokličkou a na veřejnosti se stále objevuje sám. Vystačí si s tím, že hraje na několik hudebních nástrojů a zajímá se o výtvarné umění.

Když se k tomu přidá fešný vzhled, galantnost a chování bez manýrů vycházejících hvězdiček, je zaděláno na nový český idol, o kterém ještě hodně uslyšíme.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden