Zbytečně přišla o velké peníze!

Herečka Pavla Tomicová (56) si teď asi rve vlasy. Dlouho váhala, jestli jít do soutěže StarDance. Nabídku zúčastnit se taneční soutěže totiž prý dostala už v minulých letech. Tomicová se ale na to fyzicky necítila.

Nejenže jí pohyb ztěžovala nadváha, navíc ji trápily problémy s klouby. Bála se, že by z jejího výkonu bylo fiasko, proto říkala „ne“. S přibývajícími roky, kdy se už kšefty nehrnou tak jako dřív a každá koruna je dobrá, nejspíš začala uvažovat jinak.

Soutěžící VIP osobnosti vždy za každé kolo inkasovaly slušné honoráře, a možná právě proto letos konečně řekla „ano“. Jenomže už pár týdnů po startu soutěže musí hořce litovat. Trápí ji zdraví a objevují se i další minusy.

Šílí bolestí v levé noze

Tím, že do soutěže nenastoupila o pár let dřív, Tomicová udělala velkou chybu. I když ji trápilo například bolavé koleno už kdysi, stále měla víc sil než nyní. Bolestí trpí jako pes! „Přece jenom mi za čtyři roky. bude šedesát a letos mám takové debilní prvenství, že jsem nejstarší účastnice, takže omezení jsou velká. Mám problémy s koleny, takže je pro mě tanec bolavý a některé věci nelze dělat,“ postěžovala si. Když s tanečním partnerem Markem Dědíkem (35) začala trénovat, chvílemi to vypadalo, že bude muset účast v show vzdát.

„Můj taneční partner mi ukazoval kroky na jive, který je celý o skákání, a já zjistila, že neposkočím. Třeba na levé koleno to vůbec nejde. Tak mi povídá: To mám jako dělat choreografii jen na pravou nohu?“ vylíčila s humorem sobě vlastním.

I navzdory tomu ale stále postupuje do dalších kol, a co víc, diváci jí nadšeně tleskají za excelentní výkony. Někteří dokonce odhadují, že by mohla dosáhnout až na stupeň vítězů. Nejspíš si herečka oživila své zkušenosti z gymnastiky, které se jako mladá vážně věnovala. Je tu však ještě další smůla, a tou jsou peníze.

Vítězi StarDance ubrali sto tisíc!

Televize totiž aktérům výrazně srazila honoráře. Za každý přenos dnes celebrity dostávají o deset tisíc méně, než tomu bylo dřív.

Například vítěz si v minulých soutěžích odnesl celkem půl milionu. Kdyby tedy Tomicová skutečně vyhrála, dostala by jen čtyři sta tisíc. A podobně ošizená bude i v případě, že vypadne z kola ven. Další důvod, proč musí pořádně litovat, že se do taneční soutěže nevrhla už dříve.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden