Zdena Studenková: Vztah s dcerou na bodě mrazu

Kdo by to byl řekl? Hvězda komedie století "S tebou mě baví svět", Zdena Studenková (62) působí dojmem, že má vše precizně uspořádané a pod kontrolou. Jak je ale vidět je tomu tak jen v otázkách jejího vzhledu.

Dokonalý styling, perfektní manikúra, udržovbaná postava, její tvář je díky nejrůznějším estetickým zákrokům jako obrázek. Za to má herečka velký obdiv a všechnu čest. Podle zpráv, které kolem její osoby kolují, ale poněkud pokulhávají její rodinné vztahy.

Konkrétně je řeč o její dceři Simoně (35)..

Její dcera jakoby k ní skoro ani nepatřila. Nejenže se prý prakticky nevídají kvůli vzájemnému nepochopení. Simona rozhodně nepatří k potomkům, kteří by svému rodiči takříkajíc z oka vypadly. Zatímco Zdena o sebe velmi pečuje, její dcera jakoby o sebe nedbala.

Před několika lety byla docela šik kočka, nyní je k nepoznání. Trápí ji silná nadváha, ve tváři pobledlá, vlasy neupravené a tatam je ženskost a elegance. Co se se Simonou děje? Někteří si myslí, že se na dceři podepsaly právě pocuchané vztahy v rodině.

Že by se své matce svým vzhledem mstila?.

Ozývají se zlé domněnky, že si dcera nese následky z rozvráceného vztahu jejích rodičů. Když bylo Simoně třináct, její matka se s jejím otcem, režisérem Stanislavem Parmickým rozvedla a našla si o dvacet let mladšího partnera, dirigenta Branislava Kostku.

"Simona jí to dodnes nemůže zapomenout," je přesvědčena kolegyně herečky. I sama Studenková si dělá výčitky. "Postavila jsem ji před hotovou věc s tím, že ho buď přijme, a nebo ne, ale bude to tak.

Myslím, že jsem jí to dala vyžrat," říká. "Nebyla jsem schopna ústupku. Říkala jsem si, proč se mám vzdát něčeho, co teď bytostně potřebuji, když jednou ona bude z domu pryč? Bylo to velmi špatné období," přiznává a jasně tím vysvětluje, proč mezi nimi dnes vázne komunikace.

Hezký vztah maminky s dcerou to podle všeho není. "Nesvěřujeme se s důvěrnostmi, žijeme každá svůj život. Ale stejně tak jsem to měla i s mojí mámou," dodala. Velkým paradoxem je, že Simona byla vymodlenou dcerou Studénkové.

Měla s ní velmi rizikové těhotenství, což matku s dítětem ve většině případech naopak o to víc spojí..

reklama
reklama