Můj čas na kafíčko

Zdeněk Podhůrský Ivetu Bartošovou miloval, ale kvůli její povaze by s ní nedokázal žít!

Můj čas na kafíčko

„Zhubl jsem, když jsem se rozcházel s manželkou, zhubl jsem, když jsem se rozcházel s Ivetou.“

Jedním z mužů, kteří prošli životem zpěvačky Ivety Bartošové (†48), byl i herec Zdeněk Podhůrský. Po dvou letech vztahu ale i on raději z komplikovaného spojení vycouval.

Zpěvačka Iveta Bartošová (†48) si během své kariéry nemohla stěžovat na nepřízeň mužů. Většinu jich ale dříve či později odradila svojí nevyrovnanou povahou. Platilo to i o Zdeňku Podhůrském (63), i když právě s ním prožila jedno z těch šťastnějších období.

Štaidl jí dal syna i zázemí

Už první přítel a milenec Ivety Bartošové, zpěvák Petr Sepéši (†25), se kterým začala svoji pouť ke slávě, ji spíše využíval. Měla ho ráda určitě více než on ji a musela strpět jeho četné nevěry, často téměř před jejíma očima.

Kdyby Petr tragicky jedné červencové noci nezahynul na železničním přejezdu, dvojice by se nejspíš stejně rozešla. Nejlépe se Ivetě dařilo po boku hudebníka Ladislava Štaidla (†75). Ten byl sice ženatý a kvůli ní se rozvádět nechtěl – a s nevěrami na tom byl stejně jako

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden