Zdeněk Pohlreich má s baštěním utrum!

Svérázný kuchař z Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich má teď utrum s debužírováním. Sice je mistr v kulinářství a může rozdávat dobré rady všem, ale výživoví poradci by ho asi moc nepochválili. Spousty přebytečných tuků plných cholesterolu, lepku a prázdných kalorií, to není pro tělo zrovna prospěšné.

A pochopitelně se to začalo projevovat na jeho zdravotním stavu. Viditelně přibíral na váze a začaly se objevovat zdravotní problémy. Takové, že si kulinářský podnikatel musel říci dost. "Celý život jsem na nějaké dietě a vlastně nevím, na jaké.

Mám nadváhu prolínající se s obezitou a strašnou chuť s tím něco udělat," nechal se slyšet Pohlreich. A nezůstalo jenom u slov. Přestal jíst pečivo, nesladí kafe (denně si prý dával i sedm kafí a do každého dvě kostky cukru a smetanu), také omezil alkohol – přestal pít pivo, vyměnil ho za zeleninové šťávy a celkově začal vařit jen velmi lehká jídla.

A to je v celé životosprávě dost znát. Stačilo pár týdnů a jeho vypapané bříško se hned zmenšovalo. Dneska má Pohlreich o neuvěřitelných šestnáct kilo míň. A tolik ho to nadchlo, že vydal i knihu o dietním vaření.

To si zaslouží potlesk!.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden