Moje šťastná hvězda

Zdeněk Polívka vybírá prstýnek a plánuje romantickou žádost o ruku?

Pro bojovníka MMA Zdeňka Polívku (25) je čím dál složitější udržet si herečku ze seriálu Ulice Lucii Vondráčkovou (44). Čím dál častěji se kolem ní motají muži, kteří by mu ji nejraději přebrali.


Touží po ní kolega?


Stále se povídá, že na ni má zálusk její seriálový milenec Ondřej Studénka (38), brzy ale také bude tančit ve StarDance a tam se to pravidelně páruje jedna báseň. Podle našich informací tak momentálně Polívka přemýšlí, že koupí zásnubní prsten a na nějakém romantickém místě požádá Vondráčkovou o ruku.


Zdeněk Polívka (25).

Asi sám cítí, že je vhodná doba. Jsou do sebe zamilovaní, navíc spolu bydlí a jeden druhého velmi podporuje. Vondráčkovou by určitě žádost o ruku potěšila a zároveň by ji mohla i uklidnit. Ačkoli má hodně ctitelů, i o Polívku je zájem, Jeho svalnaté tělo a pověst bojovníka přitahují spoustu i mnohem mladších žen, než je Vondráčková.

Pravda ale je, že on má dlouhodobě oči jen pro Vondráčkovou. Kdykoli se spolu objeví ve společnosti, vždy se od ní nehne ani na krok a často ho fotografové přistihli, jak se na ni dívá jako na svatý obrázek.

Není se ale čemu divit, když před časem řekl, že je do ní zamilovaný už odmala. Vlastně by tak bylo hezké, kdyby spolu nakonec stanuli před oltářem. To ale ukáže až čas.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden