Můj čas na kafíčko

Zdraví i manželství se jí náhle sypou pod rukama

Můj čas na kafíčko

Ocitla se na konci kariéry. Její jedinou oporou v těžké nemoci by měl být manžel, ale šušká se, že není jeho jediná. Skončí manželství rozvodem?

Nepočítaje o generaci mladší Lucii Bílou (55), má Hana Zagorová (75) mezi zpěvačkami možná nejpočetnější fanouškovskou obec, a k tomu ji její manžel Štefan Margita (65) je ochoten podpořit takřka ve všem, co provádí. Sám ale zná cenu slávy a ví, že všechno má své meze.

Zkraje léta přirozeně nikoho nenapadlo, jak osudově se na jejím těle vyřádil koronavirus. Dokonce i lékaři měli Hanu Zagorovou (75) za vyléčenou. Letěla na dovolenou do španělské Nerji, kde mají poblíž Málagy svůj apartmán, posílala optimistické fotografie, na kterých vypadala dobře, a když absolvovala první letní vystoupení, zdálo se, že je všechno v pohodě.

O postcovidovém syndromu nikoho nenapadlo ani uvažovat, a ani když se začala cítit zase hůř, nešlo rozpoznat, jak rychle

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden