Ze dne na den přišli o práci

Tato legendární herecká dvojice, která ve skutečnosti tvoří opravdový manželský pár, začíná mít nemalé problémy. ZLATA ADAMOVSKÁ (61) a PETR ŠTĚPÁNEK (72) si žijí jako v bavlnce. Proč tak najednou začali šetřit?

V době, kdy se začal seriál Ordinace v růžové zahradě vysílat, Zlata Adamovská (61) byla jednou z hlavních postav a vydrželo jí to dodnes. Petr Štěpánek (72) do projektu naskočil až po pár letech, brzy se ale i on stal velkým oblíbencem nekonečného seriálu.

Jenže seriál tak nekonečný, jak si každý myslel, není. Přednedávnem oznámili jeho tvůrci definitivní konec a to přidělalo vrásky na čele skoro všem hercům, které tento seriál živil a dělali ho na plný úvazek, mezi nimi právě i Zlatě a Petrovi.

Dokonce se říká, že jim to tak zkomplikovalo život, že se to mělo neblaze odrazit i na jejich doposud harmonickém a klidném vztahu. Co ale nyní budou dělat?

Nemají hluboko do kapsy

Oba herci znají svou cenu, a proto se nebojí o svůj honorář někdy i zabojovat. Právě Adamovská se Štěpánkem jsou jedni z nejlépe placených herců v Ordinaci, proto se nikdy neocitli ve finanční tísni.

Teď se ale budou muset naučit s penězi lépe hospodařit, neboť mají před sebou posledních pár natáčecích dnů. Po Novém roce budou tedy definitivně nezaměstnaní. Podle všeho je jejich budoucnost zatím ve hvězdách.

Chtějí hrát spolu

Kromě Ordinace mají manželé společné zkoušky ve Studiu DVA. Teď ale vystupovat zřejmě ještě dlouho nebudou. Navíc pokud se jim přece jenom nabídne nějaká ta role v seriálu, mají jednu podmínku, musejí hrát výhradně spolu.

„Nelezeme si na nervy, je to dobré, že se vidíme také jinde než doma, takové štěstí třeba jiní nemají,“ řekla před časem Zlata. Budou o ně mít ale vůbec ještě někde zájem? Je totiž celkem možné, že ne.

Podle diváků už jsou moc okoukaní

Seriáloví herci z nekonečných seriálů mají jeden společný problém, nikdo je do dalších projektů už nechce obsazovat. Jak nedávno řeklo několik filmových a divadelních režisérů, jsou okoukaní a každý už by si je spojoval jen s tou jednou postavou.

Doma jim tedy začalo asi pořádné dusno a to se u nich už prý dlouho nestalo. Podle jedné z kolegyň se i často stává, že spolu celý den nepromluví. Otázka tedy je, jak to budou řešit.

Televize Nova připravuje po Ordinaci nový seriál, jenž je mimochodem také z nemocničního prostředí, hlavní role si už ale zabrali jiní herci. Jediné, co jim zbylo, jsou divadla, takže až se znovu otevřou a budou fungovat na sto procent, mohou pokračovat tam, kde skončili. To jim ale na jejich výdaje asi nevystačí.

Stará se jen on?

Vypadá to ale, že Štěpánek vzal všechno do svých rukou. Na rozdíl od své slavné ženy práci hledá a vcelku se mu i daří. Diváci televizních obrazovek ho mohou zahlédnout v několika reklamách a tam si lze vydělat slušné peníze.

Je tak celkem možné, že Adamovská díky tomu pověsí herectví definitivně na hřebík a bude si užívat důchodu. Těžko ale říct, zda by se bez milovaného hraní tak lehce obešla. Nezbývá tak nic jiného než čekat.

reklama
reklama

Komentáře