Můj čas na kafíčko

Ze Slunečné rovnou do ledové Vltavy!

Představitelka drbny ve Slunečné Eva Decastelo (42) se pustila do otužování ve velkém.

Netají se tím, že na koupání do Vltavy jezdí i teď v únoru a bere to někdy rovnou i z natáčení Slunečné. „Otužování zbožňuju a naplňuje mě to štěstím,“ říká. Poprvé si to zkusila v září.

„Mám asi nulovou toleranci na zimu. Tenkrát ta voda měla jenom kolem 15 °C a já jsem tam vydržela 10 minut,“ popisuje. Na otužování si rychle zvykla a nyní už přeplave celou řeku v pražském Braníku.

„Bydlím v Modřanech, tak nastupuji do auta rovnou v županu a pod ním mám plavky. Když se po koupání vracím, sundám si plavky a jedu jen v županu.“

Eva otužuje několikrát v týdnu.

Výnosný kšeft pro celou rodinu

Sama ze sebe si umí udělat legraci a nějaké nedokonalosti jí vrásky nedělají. Na sociální sítě přidává stále fotky v plavkách, kde odhaluje svou štíhlou postavu, kterou se může klidně chlubit. Herečka si uvědomuje, že některé fotky mohou působit nelichotivě, ale absolutně si s tím nedělá hlavu.

„Na fotkách je vidět, že mám celulitidu, ale musím říct, že to bylo i daleko horší,“ přiznává sympatická maminka dvou raubířů. Dobře ví, že celulitida, strie nebo jizvy patří k tělu žen, hlavně po dětech. S manželem Reném Decastelem (47) spojuje Evu i práce.

On Slunečnou produkuje a je hlavním tvůrcem, ona hraje cukrářku Zuzanu Dolejšovou a její děti hrají jejich skuteční potomci Michael (10) a Zuzana (9).

Má díky svému manželovi protekci?

Celá rodina tak vydělává na jednom z nejsledovanějších seriálů. „Naše děti jsou odmala zvyklé točit. Mají za sebou pohádky, seriály, tak vědí, co se na place děje. Míša je průbojnější než Zuzanka a rád s režisérem diskutuje o tom, jak se to má udělat lépe. A tak s sebou nosím žvýkačky, abych mohla synovi zacpávat pusu,“ prozrazuje svůj trik.

Kdekoliv se objevím a píše to můj muž, mluví se o protekci. Žádná kritika u nás ale nenastává, můj muž je totiž o dost chytřejší než já, minimálně tak o tři Evy.“ Chytrých mužů se prý bojí, proto jim to asi doma tak klape. Eva také ráda moderuje.

„Při moderování jsem sama za sebe. Mám nekorektní smysl pro humor, takže mám jen určitý okruh klientů, kteří mě unesou.“

Čím víc se toho na akcích pokazí, tím víc ji to baví. Seriály ale miluje také, protože tam může být naopak někým jiným. „Je skvělé hrát někde blbku, užít si to a pak být doma zase ta chytrá.“

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden