Ze smrti milovaného muže se nemohla vzpamatovat

Strávili spolu nádherná léta, když ale Petr Skoumal onemocněl rakovinou, nikdo netušil, že všechno nabere tak rychlý spád.

Ani velký věkový rozdíl ILONU SVOBODOVU (62) neodradil od toho, aby se zamilovala do PETRA SKOUMALA (†76). A udělala dobře. Jen škoda, že jim osud vyměřil tak málo času.

Jestli je pro Ilonu Svobodovou (62) něco typické, pak je to její neúnavná aktivita, která jí vydržela od dětství, jež prožívala v Kladně. Už jako malá dívenka toho měla až nad hlavu. Chodila do divadelního kroužku, učila se hrát na klavír, tancovala a zpívala a nechyběl jí ani výtvarný talent.

Toužila vystudovat gymnázium a pak jít na vysněnou DAMU, ale na to neměla ten nejlepší rodinný původ, takže se ke hraní dostávala trochu oklikou. Než vystudovala konzervatoř, zvládla se vyškolit na zdatnou sekretářku a má dokonce i státnice z psaní na stroji a těsnopisu.

Sekretářské dovednosti se jí hodily

Tyto dovednosti se jí skvěle hodily, když se na sklonku 80. let přidala k umělcům, kteří

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden