Ze vzájemného pohrdání se zrodila láska jako trám

Počáteční třenice vzaly rychle za své, ani se nenadáli a začali spolu žít. Nikdy ale ničeho nelitovali a stále si pochvalují, jak krásné manželství mají.

Vztah je hlavně o toleranci respektu a vzájemné úctě k tomu druhému. Přesně tak se manželé snaží žít a zdá se, že jim to báječně funguje. I po tolika letech si společné chvíle umějí užívat naplno.

Jsou spolu už přes dvacet osm let a pořád si mají o čem povídat. Tereza Brodská však nijak nezastírá, že když svého druhého manžela, fotografa Herberta Slavíka poprvé spatřila, nebyl jí ani trochu sympatický a ani ve snu by neřekla, že spolu jednoho dne budou mít tak harmonický vztah.

Možná v sobě měla zakódováno, že ne každý svazek je idylický, což mohla vidět hlavně u své maminky Jany Brejchové (83), která to pravé partnerské štěstí našla až

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden