Ze vztahu se slavnou modelkou se Jiří Langmajer vzpamatovával u psychiatra!

„Já vlastně dělal vždycky všechno pořádně, jak průšvihy ve škole, s chlastem, se ženskými, tak dělám pořádně i svou práci. Když už, tak už!“

Herec Jiří Langmajer (54) patří k nejoblíbenějším současným hercům. Než potkal současnou životní partnerku, která zklidnila jeho povahu, prošel si bouřlivým životním obdobím, plným nevěr i depresí.

Málokdo ví, že Jiří Langmajer (54) má v sobě po svém dědečkovi americkou krev. Jednalo se totiž o jednoho z osvoboditelů Plzně na konci druhé světové války. Příliš dlouho se tehdy nezdržel, ale stačilo to k tomu, aby Jiřího babičku přivedl do jiného stavu.

Bohužel tehdy nebylo možné, aby osmnáctiletá těhotná dívka odjela do Spojených států. S otcem dítěte si ale ještě dva roky psala.

Přál si být kosmonautem!

Jiřího tatínek, který takovýmto netradičním způsobem přišel na svět, se v dospělosti stal operním pěvcem. Oženil se a měl tři syny. Jiří z nich je nejstarší, jeho bratr Lukáš (40) je rovněž hercem a sestra se stala překladatelkou. Umělecké geny se v rodině předávaly už dlouho.

„Můj pradědeček byl vesnický muzikant. Musel jsem ráno půl hodiny cvičit na housle, teprve pak mě pustili do školy,“ vzpomínal Jiří. O tom, že se chce stát hercem, se ale rozhodl až na konci dospívání.

Ještě v patnácti snil o tom, že by letěl do vesmíru jako kosmonaut. Když se dnes ohlíží zpátky, má trochu pochybnosti, jestli s herectvím udělal správně.

„Upřímně nevím, jestli bych do toho šel znovu. Kdybych věděl, že budu mít takové štěstí, jako v tomhle životě, tak asi ano.“ Stejně tak často pochybuje o

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře