Ze zrady osudového partnera se Zuzana Bydžovská už nikdy nevzpamatovala!

Myslela si, že našla životní lásku, on ji ale zradil kvůli jiné ženě!

Herečka Zuzana Bydžovská (58) má za sebou úspěšnou kariéru, se kterou začala už v době dospívání. V osobním životě to bylo ale horší a jedna rána bolela strašně moc! Její osudový muž ji zradil, opustil a odešel za jinou.

Některé herečky si musí budovat kariéru až po vystudování příslušné školy. Zuzana Bydžovská (58) měla to štěstí, že svoji první výraznější roli dostala už v jedenácti letech.

Dětský muzikál Přijela k nám pouť byl velmi úspěšný a nejen pamětníci na film, ve kterém jsme kromě Zuzany viděli i mladičkého Marka Vašuta (60), rádi vzpomínají. Kdyby si ale tato zajímavá herečka měla brát příklad ze svých rodičů, určitě by neskončila před

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden