Ze zrzka se stal planetární krasavec

Také už jste o někom někdy řekli: To není žádnej Redford? Tohle slavné jméno zná celý svět, stalo se synonymem pro mužskou krásu.

Asi tomu nebudete věřit, ale plavovlasý andílek Robert Redford patřil v dětství mezi obávané lotry. Bez nadsázky možno prohlásit, že byl postrachem ulic. Svého gangu se paradoxně sám bál, jeho členové ho pravidelně bili a nutili k prohlubování kriminální činnosti. Malý Robert chodil za školu a občas ukradl v místním krámku pivo, nicméně s léty se v tomto oboru zdokonalil do té míry, že vykrádal domy.

Bylo mu šestnáct, když policie našla v kufru jeho vozu odcizené šperky. Na pomoc mu přispěchal otec a z obrovského průšvihu ho vytáhl. Někdy v té době se mladíček rozhodl, že dá gangu urychleně sbohem.

„Uvědomil jsem si, že mám jen dvě možnosti. Řekl jsem si: Kámo, buď se nebudeš bát a zmizíš, nebo tě zabijou,“ vzpomíná oscarový herec na dávné osobité společníky.

Hrobníkovi z lopaty utekl nejednou: „Bylo mi deset let. Jednou jsem si vyrazil s klukama na celý den k řece. Když jsem se vrátil, bylo mi hrozně zle. Máma seděla u mé postele každý den a

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře