Žehná jí matka Gregorová

Je to v suchu!

Tak to je bomba! Matka Ondřeje Brzobohatého (39) herečka Hana Gregorová (69) byla k synovým partnerkám vždy snad až přehnaně přísná a nesmlouvavá. Teď si ale synáček patrně vybral dobře.

Jediná žena, nad níž vdova po Radoslavu Brzobohatém (†79) zcela otevřeně jásá, je synova nová partnerka Daniela Písařovicová (43). Řídil se snad při výběru nové krásky maminčinými přísnými kritérii?

Dlouhé nohy

Na premiéře muzikálu Slunce, seno, jahody, jehož je Brzobohatý autorem, se obě dámy setkaly a padly si, celé dojaté, do náruče. „Mně se líbí,“ prohlásila jindy velice kritická tchyně. „Myslím, že je to hezká a chytrá holka,“ neobvykle velebila moderátorku a neopomněla pochválit ani její dlouhé nohy.

Předchozí synovy partnerky jí do oka naopak vůbec nepadly. Na Ondřejovu první svatbu s produkční Johanou Indrákovou (42) se přezíravá mamá dokonce ani nedostavila, nechala se slyšet, že kluk má na víc a že ona půjde až na jeho další svatbu. Mluvila pravdu.

Když si neposedný muzikant o pár let později bral modelku Taťánu Kuchařovou (34), Gregorová u toho nechyběla. Podle všeho to ale nebylo tím, že by jí nová snacha, pyšnící se titulem nejkrásnější ženy světa, zrovna vyrazila dech.

Náročná tchyně

Jednou se herečka nechala slyšet, že pro ni Miss World neznamená za každou cenu značku něčeho kvalitního. Synovým děvčatům zkrátka staví laťku vysoko. Kupodivu sobě ne. Její problematický milenec Ondřej Koptík (36) holdoval drogám a Haně veřejně posílal nemravné verše, jež bavily i děsily celý národ.

Kam se to řítí?

A teď už se možná pomalu schyluje k synově svatbě číslo tři. Sympatická Písařovicová se, aniž tuší, pomalu, ale jistě řítí do dost divokého kolotoče.

Rodina, do níž se bez rozmyslu a ve slepé zamilovanosti žene, je svérázná. Potenciální tchyně nyní z neznámého důvodu přede jako spokojená kočka, ale při sebemenších obtížích může hodit moderátorku bez milosti přes palubu.

Nelze vyloučit, že až se bude za měsíc nebo za rok čilý hudebník s Danielou rozcházet, matka Gregorová z maďarské Rajky, kde má baráček, anebo z večírku v Praze vzkáže: „Písařovicová? Ta protivná ženská z televize? Hele, žádnej zázrak. Starší než Ondra a chytrá jak rádio.“

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden