Ženská maká a chlap se válí?

To je panečku ženská! Hvězda Slunečné Lucie Benešová (46) vlastnoručně rekonstruuje chalupu v Jizerských horách. Kdo by to do té křehké blondýnky řekl?

Na jednu stranu je to obdivuhodné a dokazuje, že v Lucii dřímá netušené množství energie a zručnosti, na stranu druhou je to znepokojivé. Svědčí to snad o manželské krizi, o které se mluví už dlouho? Protože ve většině rodin je přece zvykem, že chalupu předělává chlap.

A kam se tedy poděl Tomáš Matonoha (50), proč manželce při tak náročných činnostech nepomáhá, jak by se slušelo na milujícího životního druha? „Bez kabelky nikam! Hodí se i na stavbě,“ žertuje sexbomba, která se nechala při stavebních úpravách zvěčnit nejen s lopatou, ale právě i s kabelkou, jejíž barva ladila s tílkem.

Škoda že ke snímku nepřipsala: Kdepak jsi, Tomáši? Nutně potřebuji, abys mi pomohl. Ostatně jen velmi malé množství hereček bývá přítomno na stavbě. Svědčí to snad kromě jiného i o tom, že rodině úplně došly finance?

Že by Lucii Benešovou v roli bývalé prostitutky Rózy v seriálu Slunečná tak špatně platili? V tom případě by měla neprodleně požádat o zvýšení honoráře a od lopaty utéci. V plavkách jí to sluší mnohem víc, alespoň pánové se na tom do jednoho shodují.

reklama
reklama

Komentáře