Ženské emoce podle horoskopu

Spousta mužů nechápe ženské emoce. Kterým znamením cloumají nejvíce?

Ženské emoce jsou někdy jako tornádo. Obdobně jak nezná hranice mužská racionalita, neznají je mnohdy ani ženské emoce. Ve vztazích někdy umí nadělat pořádnou pohromu. V jakých znameních jsou ženské emoce hodně silně, ba úplně nejsilnější?

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Je temperamentní a dokáže dělat velké scény. Beranky dávají ultimáta, pláčou, křičí, není s nimi řeč, některé se i perou nebo třískají dveřmi. Rozumného slova s nimi v těch naválech není, dokud samy nechtějí. Jsou to takové malé tyranky. Mají svou hlavu, se kterou jdou proti té nejtvrdší zdi a nesnesou nejmenší odpor.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Ženy ve znamení Býka mají nervy neustále na hraně. Když jsou rozčilené, někdy své emoce dokážou zvládnout, ale pak se nafouknou, přestanou mluvit a trestají muže dlouhým tichem. Pokud se neovládnou, nastane scéna. Začnou

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden